KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13357026
nr 1335 7026
Akvareller
2 st, Natalia Palander, tillskriven, Skärgårdsmotiv. Omkring 1900. Ej signerad. Motivet: 22x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:57:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer